НОВИНИ

ЗАВЪРШИ 66-та МКОБ

Официалната церемония по награждаването победителите на третия последен етап (Юг) се състоя пред завода за велосипеди "МАКСКОМ" в Пловдив, в 12:30'. Присъства Министъра на Младежта и спорта господин Красен Кралев, господин Николай Бояджиев - изпълнителен директор на "МАКСКОМ", които са генерален спонсор на 66-та МКОБ. Бяха наградени съответно победителите за етапа, бяха облечени лидерските фланелки - бяла, зелена и бяла на червени точки. Тримата водачи в генералното класиране за 66-та МКОБ Север и Юг. Бяха връчени купи и медали за лидерите в отборното класиране в 66-та Международна колоездачна обиколка на България - Юг. Това бяха първи Колс, втори Минск и на трето място Български национален отбор. По време на награждаването бяха връчени таблети с сим карти от спонсорите М-Тел на треньорите на български тимове. Председателят на Български колоездачен съюз връчи почетни плакети на Министър Кралев и на Изпълнителния директор на "Макском". Голямата изненада за закриването на 66-та МКОБ бе новата придобивка на Български колоездачен съюз - чисто нов микробус от Пежо за нуждите на федерацията, важен елемент за отборите и федерацията, който ще помага за пътуване и провеждане на състезания.