-         Час и място за провеждане на съвещанието.

ПОЧИНА ДЪЛГОГОДИШНИЯ СЪСТЕЗАТЕЛ И ТРЕНЬОР ПО КОЛОЕЗДЕНЕ ВАСИЛ ДЯНКОВ

Днес, 12 септември 2017 г., след кратко боледуване почина

ВАСИЛ ДЯНКОВ
67 г.
26.11.1949 - 12.09.2017

Дългогодишен състезател и треньор по колоездене, учител и деец на българския спорт.

Ще го запомним с изключителната му енергия, с  всеотдайната му работа за развитието на любимото му колоездене, на което посвети живота си.

Има нещо символично във факта, че Васил си о

2017-09-12 ПРОЧЕТЕТЕ ЦЯЛАТА НОВИНА
ЗАВЪРШИ 66-та МКОБ

Официалната церемония по награждаването победителите на третия последен етап (Юг) се състоя пред завода за велосипеди "МАКСКОМ" в Пловдив, в 12:30'. Присъства Министъра на Младежта и спорта господин Красен Кралев, господин Николай Бояджиев - изпълнителен директор на "МАКСКОМ", които са генерален спонсор на 66-та МКОБ. Бяха наградени съответно победителите за етапа, бяха облечени лидерските фланелки - бяла, зелена и бяла на червени точки. Тримата водачи в генералното класиране за 66-та МКОБ Север и Юг. Бяха връчени купи и медали за лидерите в отборното класиране в 66-та Международна колоездачна обиколка на България - Юг. Това бяха първи Колс, втори

2017-09-10 ПРОЧЕТЕТЕ ЦЯЛАТА НОВИНА
Финал на втория етап на 66-та МКОБ Юг

Финалът във втория етап на 66.МКОБ (Юг) беше приветстван от гражданите в град Стара Загора точно в 17.00'ч. тази вечер. Гостите на града обещават да бъдат отново тук, утре от 10:30', когато ще изпратим състезателите към финала в Пловдив, където ще стане ясенпобедителят в колоездачната обиколка, в завод "МАКСКОМ".